Restauracja

Restauracja oferuje obfite śniadanie w formie bufetu obejmującego lokalne specjały oraz świeże pieczywo i ciasta, płatki śniadaniowe i owoce. W porze obiadu i kolacji zapraszamy na dania europejskie i lokalne, które przygotowywane są ze świeżych produktów sezonowych. Jeśli nie będzie Cię przez cały dzień, przygotujemy dla Ciebie lunchbox. Oferujemy również całodobową obsługę pokoi.

ŚNIADANIE

Przygotowywane co rano ze świeżych składników śniadanie to zbilansowany i zdrowy posiłek na dobry początek dnia. Bufet śniadaniowy obejmuje szeroki wybór świeżych soków owocowych, pieczywa, wędlin, serów, owoców, jogurtów, wyrobów cukierniczych i innych produktów. Na zamówienie przygotowujemy również ciepłe dania. Jeśli wcześnie wstajesz lub musisz wyjść przed otwarciem bufetu, zapytaj w recepcji o wczesne śniadanie.

 

Rodzaj śniadania: Śniadanie w formie bufetu, Wcześniejsze śniadanie, Śniadanie dla dzieci

RESTAURACJA HOTELU NH POZNAŃ

Pomysłowe menu naszej restauracji obejmuje szeroką gamę dań międzynarodowych. Połączenie tradycyjnych potraw domowych z fantazyjną kuchnią fusion sprawia, że wybór z karty nie jest rzeczą prostą. Restauracja jest czynna przez cały dzień i serwuje oddzielne menu na śniadania, obiady i kolacje. Goście mogą zamawiać zarówno lekkie przekąski i smaczne desery, jak i pełne, wielodaniowe posiłki. Restaurację można także zarezerwować na rodzinne przyjęcia, takie jak chrzty, pierwsza komunia święta czy wesela. Nasz szef kuchni z przyjemnością opracuje specjalne menu na wybraną okazję.

 

Dobrze zaopatrzony bar serwuje koktajle, wino i piwo. Drinkami można się raczyć przy nowoczesnym barze lub na miękkich fotelach i sofach w holu. Zapraszamy do nowoczesnego ogrodu zimowego na wino i kolację w miłej atmosferze. Dostępne są prywatne sale na spotkania i imprezy specjalne; wszystkie pomieszczenia są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji. Akceptujemy wszystkie najpopularniejsze karty kredytowe i zapewniamy duży bezpłatny parking dla gości restauracji.Telefon: +48 61 624 88 00 Adres e-mail: nhpoznan@nh-hotels.com

 

Rodzaj kuchni: Kuchnia międzynarodowa

 

Usługi: Dania z karty, Posiłki dla dzieci, Dania wegetariańskie

BAR HOTELU NH POZNAŃ

Hotelowy bar znajduje się na parterze, obok lobby i restauracji. W nastrojowym lokalu o nowoczesnym wystroju dominują ciepłe kolory. Goście mogą oglądać transmisje sportowe. Bogata lista drinków obejmuje różnorodne wina i koktajle. Bar serwuje również jedzenie.

 

 

INFORMACJE O HOTELU

Zamelduj się: 2:00 pm
Wymelduj się: 12:00 pm
Wymelduj się w leniwą niedzielę: 5:00 pm

Parking na miejscu
Indoor
Cena: 15 EUR/doba
Brak możliwości rezerwacji parkingu z wyprzedzeniem

Parking poza hotelem
Cena: 15 EUR/doba

Zasady dotyczące zwierząt
Akceptacja psów i kotów
Maks. wysokość lub waga: 40 cm
Cena za nocleg: 10 EUR
Psy przewodniki: brak dopłat

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Zadzwoń do nas:
+48 61 6248800

NH Prague City

5 EUR w prezencie na kolejny pobyt

5% zniżki na wszystkie rezerwacje

Darmowe noclegi i wyjątkowe oferty specjalne

RECENZJE

Rezerwować

Zameldować się

Sprawdzić

1 pokój, 2 dorosłych, 0 dziecko, 0 kochanie

Wybierz pokoje

Zadzwoń do nas
Wybierz daty
Zameldować się

-

Sprawdzić

-